ליגת לוד הראשונה  20/06/16 - 01/05/16

קבוצה מש' נצ' תי' הפ' זכ' חו' הפרש נק'
1 Carnivores Lod 24 15 5 4 51 21 30 50
2 מ.ס. גן הירדן 24 16 1 7 50 24 26 49
3 F.C UPS 24 13 3 8 45 32 13 42
4 Hapoel Kiryat Ashalim 24 11 6 7 46 38 8 39
5 ריאל פרדס כץ 24 10 4 10 41 33 8 34
6 Top Mix 24 4 3 17 24 71 -47 15
7 FROM FATHER TO SON 24 3 2 19 24 62 -38 11

ניהול דניאל ח  

סיכום  מחזור 1 - 01/05/2016 מגרש אימונים עירוני, לוד

ליגת לוד הראשונה מגיעה לסיומה עם זכייה דרמטית באליפות של קרניבורס: הקבוצה בשחור של פליקס ואבי אדרי עושה מהפך אדיר.
אחריי שגן הירדן הוליכה את הטבלה במשך כל העונה עד למחזור הסיום הקבוצה בשחור הצליחה לעשות את הבלתי ייאמן ולמרות שפתחה את הליגה עם 4 הפסדים רצופים והייתה בפער של 10 נקודות מגן הירדן כבר לאחר הסיבוב הראשון של הליגה הצליחה למחוק את הפער לאחר שיצרה רצף מדהים של 20 משחקים רצופים ללא הפסד, הרבה בזכות אברהם אדרי שחקן הקבוצה שבליגה הזאת החליט לקחת את הקבוצה כפרויקט בתור מאמן והצליח לעשות זאת בגדול. אבי זוכה בתואר מאמן העונה .אבי נכנס לתפקיד לאחר ה4 הפסדים רצופים של הקבוצה ומאז אותו רצף הפסדים הקבוצה לא הפסידה . אבי ופליקס הקפטנים נאלצו להתמודד עם אתגרים לא פשוטים לאחר שהקבוצה הביאה לכל משחק מעל 10 שחקנים ואם במצב של 2 חילופים אנשים לא חוזרים מרוצים קל וחומר במצב של 4 חילופים אך עם זאת אבי ופליקס הצליחו לשלוט על כולם, לטפל גם בבעיות משמעת שהיו לחלק מהשחקנים במהלך הליגה והתוצאות נראות בהתאם. מעבר לאליפות הרבה שחקנים שהיו קצת בעייתים עברו תהליך עם אבי ופליקס ומגיע מילה טובה גם לשחקנים וגם לאבי ופליקס שלא ויתרו ועשו הכל למען שהקבוצה תהייה קודם כל מספר אחת מבחינת התנהגות. בנוסף יוסי ארר מסיים כמלך שערי הליגה עם 20 בהחלט הישג מוצלח במיוחד שמדובר בקשר אמצע ולא בחלוץ.

במקום השני בליגה גן הירדן של אברהם תורגמן ויניב שמש. עוד קבוצה נפלאה שעשתה דרך נפלאה בליגה הזאת. הקבוצה בלבן אלופת ליגת אלופות לוד 32 קבוצות פתחה מצויין את הליגה והובילה די בבטחה לאורך כל העונה. בסיבובים האחרונים הפסידה כמה משחקים חשובים שגרמו לה לאבד את התואר על נקודה אחת. עם זאת הקבוצה הייתה נפלאה, מינימום ויכוחים, ויתורים גם במצבים של לותר על נקודות שהגיעו להם למען ההגינות ומען הצלחת הליגה. בהחלט קבוצה למופת.

במקום השלישי UPS של איתי ,רמי,פלטו,סיטבון,מקסים,אילוז ושאר החברים הנפלאים באדום. למרות שהקבוצה מסיימת במקום השלישי היא יכולה להיות מרוצה. הקבוצה באדום עשתה עונה נפלאה ועד למחזור לפני הסיום הייתה בקרב צמוד מאוד עם קרניבורס וגן הירדן על האליפות. יופי של עונה של החברים באדום . רמי מסיים במקום השלישי של מלך השערים

במקום הרביעי הפועל קריית אשלים. למרות הבעיות שהיו בדרך הקבוצה בלבן גם יכולה להיות מרוצה מבחינת הכדורגל והתוצאות.
הקבוצה בלבן קיימת במדינת הכדורגל רק חודשיים וכבר בעונת הליגה הראשונה מצליחה לסיים עם 39 נקודות כולל השגת נצחונות מאוד קשים על יריבות קשות בליגה. גיא מסה מסיים עונה עם 18 שערים ב5 מפגשים בהם נכח ואם היה מגיע לעוד מפגש אחד לפחות בטוח שהיה מצליח לסיים כמלך השערים. בר דברי הבלם הנפלא מסיים כמלך הבישולים של הליגה וזה בהחלט נתון מיוחד בעוד שמדובר בבלם שזה עוד יותר קשה להגיע למספרים שהבחור הגיע.

במקום החמישי פרדס כץ של אביעד שגם היא למרות המקום החמישי יכולה להיות מבסוטית מהעונה הנוכחית. אף אחד לא האמין בתחילת הליגה שפרדס כץ תשיג 34 נקודות. אני מודה גם אני בעצמי חשבתי שהנקודות היחידות שפרדס כץ תיקח הם במפגשים עם פאטר. אך כבר במחזור הראשון אביעד הוכיח שכל הפרשנים טועים וכבר במשחק הראשון קבוצתו נתנה רביעייה למיקס והראתה שהיא לא הולכת להיות בשר התותחים של הליגה. הקבוצה עשתה דרך נפלאה בליגה והיו מצבים בהם הייתה קרובה מאוד להתמודד על אליפות ולהיות הלסטר של ליגת לוד. סך הכל החברים בכתום יכולים להיות מרוצים מעונה נפלאה. דני זוכה בתואר התגלית של עונת הליגה
אך יש דבר שעדיין מציק התעלומה היכן השוער אניימה גרשון נעלם עדיין לא נפתרה.במקום השביעי קבוצת פאטר של גבע ויונתן גנודי הנפלאים. הקבוצה בתכלת הייתה הקבוצה הכי הוגנת לאורך כל הטורניר וכבר לאחר הסיבוב השלישי היה ברור שפאטר הולכת לזכות בתואר הקבוצה ההוגנת . הקבוצה בתכלת התקשתה בהתחלה לייצר נקודות וסבלה המון מחוסר מזל והרבה נקודות איבדה מגולים שקיבלה בהתקפה אחרונה אך ב2 הסיבובים האחרונים נראה שהקבוצה מתחילה להתייצב והשיגה 11 נקודות מכובדות ואם הייתה מתחילה כך את הליגה הייתה יכולה לסיים בחלק העליון של הטבלה .במקום השישי קבוצת המיקס שהתפרקה לה באמצע הליגה כי דברים לא התחברו בין השחקנים וכמו שההתחלה הייתה בינונית כך היה ההמשך. לעזרת המיקס נקראו קבוצת סמלת,ברצסטר,היהלום שבכתר שעזרו לקבוצת המיקס לסגור את העונה .

תודה לכולם על עונה נפלאה.

משחקים  מחזור 1 - 01/05/2016 מגרש אימונים עירוני, לוד

הבקעות

בישולים


צרו קשר