ליגת מזכרת בתיה יום ראשון 9 קבוצות  24/09/17 - 06/08/17

קבוצה מש' נצ' תי' הפ' זכ' חו' הפרש נק'
1 כוכבי אשדוד 16 12 2 2 57 15 42 38
2 Old Fashion 16 12 0 4 35 18 17 36
3 בן אנד גריס 16 9 3 4 35 24 11 30
4 הצהובה 16 8 3 5 34 22 12 27
5 הפועל בוקה גוניורס 16 8 2 6 33 30 3 26
6 היהלום שבכתר 16 8 1 7 43 30 13 25
7 ל.י פרוייקטים 16 4 1 11 25 50 -25 13
8 f.c. stark 16 3 2 11 26 30 -4 11
9 VIVA LOD 16 1 0 15 14 83 -69 3

ניהול דניאל ח  

סיכום  מחזור 1 - 06/08/2017 בר-לב סינטטי , מזכרת בתיה

י"ט באלול תשע"ז, כוכבי אשדוד לוקחים את האליפות הראשונה שלהם לאחר השתתפות בכמה ליגות ואת האליפות האחרונה לשנת תשע"ז במחוזות השונים של מדינת הכדורגל.

ערב כזה דרמטי ומהפכני לא חוויתי בכל השנתיים האחרונות שקיימות הליגות,

2 מחזורים לסיום הליגה הערב, אולד פאיישן מנצחת את כוכבי אשדוד 0:2 במשחק העונה ופותחת פער של 4 נקודות כאשר נותרו 2 משחקים לסיום עבור כל קבוצה.
זה אומר שב2 המשחקים שנותרו לאולד פאיישן נגד 2 קבוצות שאיבדו עניין בליגה ( הכוכבים של שלומי ובן אנד גריס) לקבוצה מספיק ניצחון אחד כדיי לזכות באליפות אך לירוקים הכוכבים של שלומי שמזכירים את מכבי חיפה עם התלבושת הירוקה ועם המון כוכבים על הדשא שמנצחים משחקים חשובים אך נופלים במשחקים הקטנים ובן אנד גריס שמזכירה את מכבי תל אביב עם התלבושת הצהובה היו תוכניות אחרות ושני הקבוצות הללו הצליחו לעזור לכוכבי אשדוד לזכות באליפות ויותר מהכל לשמור על רוח הספורטיביות.

ברכות לכוכבי אשדוד בראשות הקפטן מאור שלקח בעלות על הקבוצה לאחר שאלעד בעל המניות הגדולות החליט להיות כוכב בדייג במקום להיות כוכב אשדודי על המגרש. הקבוצה זוכה בתואר ראשון משמעותי שלה ולמרות שהפסידה במשחק העונה הרימה את הראש, השיגה 2 נצחונות חשובים במשחקים נגד יריבות שאולד פאיישן לא הצליחה לעמוד נגדם הערב ומגיע שאפו לחברים במדי יובנטוס.

זאת פעם שנייה ברציפות שקבוצה עם מדים של יובנטוס זוכה באליפות מזכרת בתיה, לפני כוכבי אשדוד היו אלה שחמט עם תלבושת דומה.


במקום השני אולד פאיישן הגיבורים הטראגיים של הערב, הכוכבים של אלישע הצליחו לפתוח את הערב עם 2 נצחונות חשובים שקירבו אותם לאליפות, החברים כבר הריחו את הצלחת אבל הסגל הקצר והחסרון של שלומי בודה מקדימה פגע בחברים בסגול שהגיע הזמן שלקראת הליגה הבאה יידאגו לעצמם לתלבושת מסודרת וייראו כמו קבוצה, בסך הכל אחלה ליגה לאלישע והחברים ששמרו על יציבות לאורך כל הליגה.

במקום השלישי קבוצת בן אנד גריס בצהוב , הקבוצה ההוגנת של הליגה שמרוויחה את התואר הזה בצדק.
הקבוצה באה ליהנות לפני התוצאות ורואים את זה על המגרש, אשר זעפרני קפטן הקבוצה לוקח את תואר המלך השערים של הליגה עם 16 שערים ומגיע לו שאפו גדול שגם בגילו הוא מחורר רשתות ושמקבל את הכדורים ברחבה הסקורר לא מתבלבל וקורע רשתות.
בהחלט היה מהנה לראות את החברים בצהוב נותנים עוד הצגה הערב ומפגינים ספורטיביות במשחק חסר חשיבות שמסדר לכוכבי אשדוד אליפות.

במקום הרביעי הצהובה שגם הצליחו לעשות חייל בליגה הנוכחית ו2 מחזורים לסיום העונה היו בראשות הטבלה וקרובים מאוד לצלחת היסטורית אך ב2 המפגשים האחרונים של הקבוצה החברים לא הצליחו לשחזר את היכולת המוצלחת מפתיחת העונה והם מסיימים בסך הכל במקום מכובד מאוד: המקום הרביעי וללא ספק אם היה הולך לה ב2 המחזורים האחרונים כמו 2 המחזורים הראשונים היינו רואים את הקבוצה עם המקום הראשון.

במקום החמישי הכוכבים של שלומי בראשות הקפטנים שלומי וחברו הטוב עדי, החברים עם התלבושת של האינטר לא הגיעו בהרכב מלא במרבית הליגה וללא ספק אם אותו סגל היה מגיע לאורך כל הליגה גם את עדי והחברים היינו רואים בפיסגת הטבלה.
סך הכל היה כיף לראות את החברים בירוק במהלך הליגה עם המון שערים יפים ומהלכים נהדרים.
רק צריך לדאוג לשיפי לסט תלבושות! לא הגיוני שהמגן הברזילאי עדיין צריך להיראות כמו אלן מסודי ולשחק עם גופיה על הקו השמאלי.

במקום השישי היהלום שבכתר בראשות הקפטנים קובי ואלירן, החברים בליגה הקודמת היו קרובים מאוד לאליפות אך הפעם דברים לא זרמו והסתדרו כמו בליגה הקודמת והחברים יספקו במקום השישי שרחוק רק 3 נקודות מהמקום השלישי המכובד.
סך הכל עונה נחמדה של החברים בלבן.

במקום השביעי פרוייקטים בראשות הקפטנים עומרי ואורי, החברים בכחול לא פתחו את הליגה טוב אך ככל שעברו המחזורים החברים בכחול התחברו והצליחו להשיג יותר נקודות מממחזור למחזור. הקבוצה מסיימת עם 13 נקודות מעל הקו האדום וההימור שלי שבליגה הבאה היא מצליחה לסיים בפלייאוף העליון בליגת ה12 קבוצות החדשה שתיפתח בתחילת אוקטובר.

במקום השמיני סטראק שהחליפה אותה עין צורים במחזור הנוכחי.
ללא ספק שער המחזור נכבש ע"י ישראל שחקן עין צורים שנתן בומבה במשחק הפתיחה הערב נגד האשדודים
איזה שער נהדר , גם נייאמר הברזילאי לא היה מתבייש בשער כזה . החברים בכחול לא השיגו נקודות אך הציגו יופי של כדורגל התקפי ומהנה וגם הביאו כחיזוק את הבלם הנהדר מעיין ללוש.

במקום התשיעי ויוה לוד שמצליחה לסיים את הליגה בטעם טוב עם ניצחון 2:3 על עין צורים( strak) שנתן לחברים הרבה אנרגיות לקראת ההמשך של הקבוצה בליגת החמישיות, חברה נהדרים בשחור שבאים ליהנות מכדורגל וגם שאין שוער יודעים להסתדר ולרוץ על המגרש בכיף ובהנאה גדולה!


משחקים  מחזור 1 - 06/08/2017 בר-לב סינטטי , מזכרת בתיה

שער לכוכבים של שלומי
שער לבן אנד גריס של אשר זעפרני מבישול של אור גוטמן
שער לבן אנד גריס של אשר זעפרני מבישול של אלדד דהרי
שער לכוכבים של שלומי

שער לכוכבי אשדוד
שער לf.c. stark
שער לכוכבי אשדוד של רן תורגמן מבישול של משה ללוש

שער לOld Fashion של אורן אלישע
שער לOld Fashion
שער לVIVA LOD שער לVIVA LOD
שער לOld Fashion

שער לכוכבים של שלומי של עדי חסן

שער לOld Fashion
שער לOld Fashion

שער לבן אנד גריס של אשר זעפרני מבישול של אור גוטמן
שער לבן אנד גריס של אשר זעפרני מבישול של אלדד דהרי
שער לבן אנד גריס של אשר זעפרני שער לVIVA LOD שער לVIVA LOD

הבקעות

בישולים


צרו קשר