עדי פסח לא מוסר גם בחול המועד בית דני, תל אביב יום ג, 30/03/2021 20:15 - 23:00


מהלך הטורניר

  חצי גמר 1  
0
:
2
  חצי גמר 2  
3
:
0

סיקורי המשחקים

בסיום 2-0 קליל לדוזף
דקה 14 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה, מהפינה גיא כובש שער בבעיטה שטוחה שעוברת לשוער בין הרגליים
דקה 19 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה, מתפרצת בהתקפה האחרונה של דוזף, גיא עובר את השוער וכובש צמד, בסיום 2-0!
1-1 מותח בין דוזף לבין גאמפ ווטר
דקה 5 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של דניאל ברונשטיין, כבר בפתיחה גיא ממשיך את הקצב מהמשחק הקודם וכובש שער מדהים שמעלה את דוזף דקה 14 - שער לקבוצת Jump water של אור קליין, אור חותך פנימה ובועט לפינה הקרובה וזה שער! שוויון במשחק! 1-1 בין דוזף לבין גאמפ ווטר
תיקו שכולו גאמפ ווטר
בסיום תיקו מאופס ונקודה לשתי הקבוצות.
ניצחון דחוק 1-0 להמי ומי בפתיחה
דקה 13 - שער לקבוצת המי ומי של יאיר נגר,אחרי פתיחה מהוססת של רעננה, המי ומי שולטים בקצב של המשחק, אחרי התקפה מצויינת עם המון מסירות הכדור מגיע ליאיר שכובש מקרוב וזה 1-0 המי ומי!
ארמני פותחת את הערב עם 1-0 קטן
דקה 11 - שער לקבוצת ARMANY צפון חולון של קובי מנדה מבישול של עדי רנטון, דקה לאחר המחצית קובי מעלה את ארמני ליתרון ראשון במשחק! 1-0 לשרון והחברים!
תוצאה שמראה כמה הבית שקול
דקה 12 - שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן מבישול של יהב שוורצמן, עדי עם שער הופך את הסיפור בבית ב למורכב כאשר כל הקבוצות עם אותו מספר נקודות ואותו מאזן שערים.
חצי גמר חד צדדי להפועל דוזף
שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של דר קורן,דר עם ריצה אדירה פותח מבערים ומוצא בפס מושלם את גיא שמכניס לרשת! 1-0 לדוזף!שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של דר קורן,שוב מתפרצת מבית היוצר של גיא צזנה ודר קורן, שני הסילונים יוצאים קדימה במהירות כשדר מוצא את גיא בין שניים והשני ממשיך בנגיעה לרשת! 2-0 לדוזף.
חצי גמר 2 Jump water 3  :  0 המי ומי
גאמפ ווטר מפרקים את המי ומי
שער לקבוצת Jump water של אוהד מועלם מבישול של אור קליין,הורודים פותחים מצויין עם שער אחרי דקה! אוהד עם סיומת אדירה מעלה את הקבוצה ליתרון 1-0 מהיר!שער לקבוצת Jump water של אוהד מועלם מבישול של אור קליין, כדור רוחב של אור ואוהד מקבל אותו באמצע, שם הוא משתלט וכובש את השני של גאמפ ווטר!
שער לקבוצת Jump water של עומר קוקה מבישול של עידן שערי,הפעם זה תורו של קוקה לכבוד שער נהדר! גם מכדור באמצע הרחבה הוא כובש בבעיטה אדירה לפינה וזה 3-0 לורודים.
בסיום 2-1 לדוזף בפנדלים
אל הגמר הגיעו שתי הקבוצות הטובות ביותר הערב, גאמפ ווטר מול הפועל דוזף.שער לקבוצת הפועל דוזף של יונתן פישמן
שער לקבוצת Jump water של עומר קוקה
שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה

סיכום הטורניר

חג פסח שמח לכולם, טורניר מעולה היה לנו הערב בשכונת התקווה.
שני בתים צמודים ומשחקים דרמטיים ומותחים שנמשכו עד להתקפות האחרונות, ובנוסף גמר שהסתיים בפנדלים.
נתחיל בהבית שסיפק לנו את הדרמה הענקית, בית ב.
ארמני של שרון התחילו שניים הערב וניצחו את רעננה אך הפסידו למי והמי בתוצאה של 1-0 בשני המשחקים, כך גם החבורה מרעננה שניצחה את המי ומי 1-0 והפסידה לארמני בתוצאה זהה, כך שכל הבית הסתיים בתוצאה 1-0 וכל קבוצה עם ניצחון בהפסד.
במקרה הנדיר הזה עושים הגרלה מבין השלושה ואחת עולה ישירות לחצי הגמר, השתיים שנותרו מתחרות בדו קרב פנדלים על הכרטיס השני בבית. המי ומי עלו בהגרלה ובדו קרב הפנדלים רעננה זכתה בכרטיס הנוסף לחצי הגמר.
עכשיו נעבור לבית השני שם דוזף סיימה בראשות הבית אחרי ניצחון גדול על הברווזונים ותיקו מול גאמפ ווטר, גיא היום היה לוהט והוא כבש את כל השערים בשלב הבתים, שאר הקבוצה גם סיפקה יכולת טובה, דר עם הספרינטים הבלתי נגמרים, פישמן השוער עם הניהול משחק מאחור.
גאמפ ווטר במקום השני עם שני תוצאות תיקו הראתה המון אופי לאורך שלב הבתים.
לברווזונים של שיר היה חסר רגל מסיימת והם כמעט ולא איימו לשער בשני המשחקים, הם לאט לאט חוזרים לכושר ויהיה מעניין מאוד לראות אותם בהמשך.
אחרי שסיימנו את שלב הבתים הגענו לחצאי הגמר שם דוזף וג׳אמפ ווטר לא התקשו יותר מדי ועלו די בקלות לקרב חוזר בגמר, בגמר היכולת של שתי הקבוצות הייתה שקולה ובתום הזמן החוקיהולכים לדו קרב מהנקודה הלבנה, ושם דוזף מנצחת ומסיימת כזוכה של הערב.
משחק 5/6 לא התקיים בשל בקשה מצד שני הקבוצות.


דירוג סופי

1. הפועל דוזף שבים לפסגה
2. Jump water אוהד עדיין מחפש את הכדור
3. רעננה מערב אחרי זכייה חוזרים למקומם הטבעי
4. המי ומי ההגרלה חייכה אליהם
5. ARMANY צפון חולון הודחה מבית שוויוני בפנדלים
6. הברווזונים חוזרים לכושר לאט לאט

מבקיעים


מבשלים


צרו קשר