מקפיץ כדור עם הראש וולפסון-חודורוב, חולון יום ה, 03/06/2021 20:00 - 22:45

ניהול נועם אטיאס   צילום ניב כהן

מהלך הטורניר


סיקורי המשחקים


שער לקבוצת הפועל דוזף של טל כהן מבישול של עידו גרוסברג. שער לקבוצת מחתרת נילי של עומר שחם . שער לקבוצת הפועל דוזף של טל כהן . שער לקבוצת הפועל דוזף של בר מזרחי מבישול של עמית קורן . שער לקבוצת הפועל דוזף של בר מזרחי מבישול של עידו גרוסברג . תוצאה סופית 4-1 לקבוצת הפועל דוזף

שער לקבוצת FC קטסטרופה של גטאצ`ו אדגו . שער לקבוצת Vegan של אנטוניו סלווניוק . תוצאה סופית תיקו 1-1

שער לקבוצת FC קטסטרופה של יהודה אמסלם מבישול של טל בן יוסף בעיטה חופשית לפינה הגבוה ימנית. שער לקבוצת FC קטסטרופה של יהודה אמסלם מבישול של עידו נחושתאי. שער לקבוצת הפועל דוזף של דניאל ברונשטיין מבישול של Igor Ilel . שער לקבוצת הפועל דוזף של טל כהן מבישול של דניאל ברונשטיין . שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של רועי אשכנזי . שער לקבוצת הפועל דוזף של Igor Ilel מבישול של בר מזרחי . שער לקבוצת הפועל דוזף של בר מזרחי מבישול של עידו גרוסברג . תוצאה סופית 5-2 להפועל דוזף

שער לקבוצת Vegan של עמיחי גייקובס מבישול של אנטוניו סלווניוק . שער לקבוצת Vegan של עמיחי גייקובס . שער לקבוצת Vegan של אנטוניו סלווניוק מבישול של עידו אביב . שער לקבוצת Vegan של אנטוניו סלווניוק מבישול של עידו אביב . שער לקבוצת מחתרת נילי של עידו כץ מבישול של מתן שור . תוצאה סופית 4-1 לקבוצת וויגן.

שער לקבוצת Vegan של תומר גולן מבישול של אנטוניו סלווניוק שער לקבוצת הפועל דוזף של גיא צזנה מבישול של טל כהן שער לקבוצת Vegan של שמעון כהן שער לקבוצת הפועל דוזף של טל כהן מבישול של דניאל ברונשטיין תוצאה סופית תיקו 2-2.

שער לקבוצת מחתרת נילי של עומר שחם מבישול של שי וינרב . שער לקבוצת מחתרת נילי של תמיר כהן מבישול של רועי בן אריה . שער לקבוצת FC קטסטרופה של יהודה אמסלם מבישול של עידו נחושתאי בעיטה חופשית לפינה הגבוה ימנית. שער לקבוצת FC קטסטרופה של אלון פריצקי מבישול של טל בן יוסף . שער לקבוצת FC קטסטרופה של עומר סויסה מבישול של טל בן יוסף. תוצאה סופית 3-2 לקבוצת קטסטרופה.

שער לקבוצת מחתרת נילי של תומר ספיר מבישול של רועי בן אריה תוצאה סופית תיקו 1-1, הגענו להכרעה בפנדלים אך נכבו לנו האורות בשניה האחרונה, קטסטרופה אוטומטית לקחה מקום שלישי מאחר והצליחה לנצח יותר במשחקים קודמים.

שער לקבוצת Vegan של עידו אביב מבישול של טל עוזר . שער לקבוצת הפועל דוזף של בר מזרחי מבישול של Igor Ilel . שער לקבוצת Vegan של אנטוניו סלווניוק מבישול של עידו אביב . שער לקבוצת Vegan של שמעון כהן . תוצאה סופית 3-1 לקבוצת וויגן שלקחה את המקום הראשון בנחישות, שאפו!

סיכום הטורניר

ערב מהנה בוולפסון שהרגיש כמו "פגישת מחזור" (ספוילר - הסיכום יכתב בקונטציות של בית ספר) הגיעו 4 קבוצות שונות בתכליתם כדי להשוויץ ולהראות מה הם שווים היום, קבוצת וויגן שלמדו כימיה ביחד (החנונים) באו מאורגנים למגרש ונתנו פייט רציני לקבוצת הפועל דוזף (הפרחחים) עד הדקה האחרונה של המפגש. הפועל דוזף (הפרחחים) הגיעו בהרכב חלקי (חלקם עדין בהשעיה :) ) וכמו שמתבקש מפרחחים, באו לעשות צרות לכל הקבוצות האחרות וגם הצליחו במרבית הזמן. קבוצת קטסטרופה (המגניבים) הגיעו עם הרכב מלא וראו שעשו שיעורי בית אך לא הצליחו לתרגם את זה לציון גבוה, קבוצת מתחרת נילי (המתבודדים) לאחר כמה ניסיונות להתחבר לקבוצות האחרות ולנסות להתחרות העדיפו לשבת בפינת העישון.

דירוג סופי

1. Vegan החנונים
2. הפועל דוזף הפרחחים
3. FC קטסטרופה המגניבים
4. מחתרת נילי המתבודדים

מבקיעים


מבשלים


צרו קשר