בהצלחה לתלמידים משחקני הקבוצות בלוד מגרש אימונים עירוני, לוד יום ב, 31/08/2020 20:00 - 22:45

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
Dvivonim FC 2 0 0 7 0 6
מ.ס. מהנדסים 1 0 1 5 3 3
רפאים 0 0 2 0 9 0
  חצי גמר 1  
4
:
5
  חצי גמר 2  
4
:
0
  מקום 5/6  
3
:
0

סיקורי המשחקים
משחק טוב בין 2 קבוצות עם מוטיבציה
2 הקבוצות צעירות במדינתנו. היה משחק מסקרן עם מהפך במהלכו. דקה 5 - שער לקבוצת תחמנזלו של עידו שמיר .0:1 תחמנזלו. דקה 8 - שער לקבוצת אליצור לוד של עומרי כהן . שיויון 1. דקה 13 - שער לקבוצת אליצור לוד של שלו אברהם מבישול של עומרי כהן . עומרי כהן שוב פעיל והפעם עם בישול. 1:2 לאליצור בסיום.
שער ששווה 3 נקודות
פוקס הגיעו באיחור, אליצור כבר עם ניצחון בסל שלהם והמשחק יוצא לדרך... במהלך המשחק היו מצבים ל-2 הקבוצות, אך רק כדור אחד חדר לרשת מהצד הנכון שלו וזה היה השער של פוקס יונייטד. בדקה ה- 8 שער לקבוצת פוקס יונייטד של אור עוזר מבישול של גילי מזרחי . שער בודד שקובע 0:1 לפוקס יונייטד. אליצור יורדת לנוח עם ניצחון והפסד 3 נקודות ויחס שערים 2:2.
הבית מסתבך
תחמנזלו חייבת ניצחון כדי לעלות לחצי הגמר. כל תוצאה אחרת תשלח את פוקס לחצאי הגמר מהמקום הראשון בבית. הפתיחה של תחמנזלו הייתה חלומית. דקה 1 - שער לקבוצת תחמנזלו של עידו סופיר דקה 3 - שער לקבוצת תחמנזלו של עידו שמיר .0:2 מבטיח. הקאמבק מתחיל... דקה 6 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של אור זנדני מבישול של אור עוזר דקה 10 - שער לקבוצת פוקס יונייטד של ברק ליאון .שיוויון 2. דקה 14 - שער לקבוצת תחמנזלו של עידו סופיר מבישול של אוהד הולנדר . עידו עם צמד. פוקס ניצלו מספיגה בהתקפה האחרונה שהיה שולח אותם למשחק 5/6. הבעיטה של הולנדר נעצרה בקורה של מארק, שוער פוקס. בסיום 2:3 לתחמנזלו. 2 הקבוצות עולות לחצי הגמר.
פתיחה מצוינת לדביבונים
ניהול משחק משובח עם יאן המוציא לפועל של הקבוצה שווה ניצחון ראשון במשחק הפתיחה. דקה 5 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יאן בנבניסטי דקה 8 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יוני יניב מבישול של יאן בנבניסטי דקה 13 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יאן בנבניסטי עדן, שוער מהנדסים, נפצע. קבוצת דביבונים הבינה מה הכי חשוב במגרש... בסיום 0:3 לדביבונים.
בית ב' Dvivonim FC 4  :  0 רפאים
דביבונים בראשות הבית
דביבונים ממשיכים את המומנטום החיובי מהמשחק הראשון. רפאים כבר מתחילת המשחק התקשו לעמוד בקצב של החבורה בכחול. דקה 4 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יאן בנבניסטי מבישול של יונתן סנגאוקר דקה 10 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יאן בנבניסטי דקה 15 - שער לקבוצת Dvivonim FC של מור בסיס מבישול של יאן בנבניסטי דקה 20 - שער לקבוצת Dvivonim FC של לירן אורי . בסיום 0:4 לדביבונים שמסיימים מושלם את הבית. רפאים ומהנדסים ילחמו על הכרטיס השני לחצי הגמר במשחק הבא.
מהנדסים קוטפים את הכרטיס לחצי הגמר
רפאים חייבת ניצחון כדי לעלות לחצי הגמר לאור ההפסד היותר גבוהמול דביבונים. מהנדסים עשו בליץ וברחו מהר ל-0:3 משם המשחק היה כבר גמור. דקה 6 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני דקה 5 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני דקה 8 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של אברהים אזברגה דקה 13 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של אמיר שיך יחיא דקה 13 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני בסיום 0:5 למהנדסים שעולים לחצי הגמר מהמקום השני בבית. קבוצת רפאים תשחק במשחק 5/6.
0:0 בתום הזמן החוקי. הוכרע בפנדלים.
2 הקבוצות הגיעו למצבים במשחק, אך אחרי 20 דקות והתקפה אחרונה שאין שערים, יש לנו פנדלים... דקה 20 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של איגור שוסטר .0:1 מהנדסים. דקה 20 - שער לקבוצת תחמנזלו של עידו שמיר .שיויון. דקה 20 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של טל בנימיני .1:2 מהנדסים. דקה 20 - שער לקבוצת תחמנזלו של עידו סופיר .שיויון. דקה 20 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של אמיר אלשיחה .2:3 מהנדסים. דקה 20 - שער לקבוצת תחמנזלו של אוהד הולנדר .שיוויון. דקה 20 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של אמיר שיך יחיא .3:4 מהנדסים. דקה 20 - שער לקבוצת תחמנזלו של אורי נגלי .שיוויון. דקה 20 - שער לקבוצת מ.ס. מהנדסים של אברהים אזברגה .4:5 מהנדסים. רק בפנדל העשירי קבוצת תחמנזלו לא מצליחה לכבוש ומהנדסים מנצחת ועולה לגמר. רוב הפנדלים היו טובים. היו כאלו שהשוערים נגעו בכדור, אך עצירה אחת זה ההבדל בין תהילה להרגשת פספוס.
יצאו מפוקוס , פוקס יונייטד
הניסיון של פוקס יונייטד לא עזר לקבוצה מול הכישרון של דביבונים. דקה 5 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יאן בנבניסטי דקה 7 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יאן בנבניסטי מבישול של עילי גולדשטיין דקה 15 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יאן בנבניסטי דקה 20 - שער לקבוצת Dvivonim FC של מור בסיס . דביבונים היו נמרצים יותר וחדים ליד השער, זה התבטא על לוח התוצאות וזהות העולה לגמר נקבעה די מוקדם במשחק. בסיום 0:4 לדביבונים. מחמאות לפוקס על חצי גמר ולחימה בבתים.
מקום 5/6 אליצור לוד 3  :  0 רפאים
משחק שהתנהל במשך כ30 דקות
2 הקבוצות אשר סיימו במקום ה-3 בבית משחקות על המקום החמישי. רפאים המתינו 2 משחקים, השקיעו וללא ספק יתחברו יותר מבחינת התוצאות. כל קבוצה צריכה לעבור תהליך בדרך. דקה 7 - שער לקבוצת אליצור לוד של שלו אברהם מבישול של עומרי כהן דקה 12 - שער לקבוצת אליצור לוד של עידן בן עמי מבישול של עפרי פרץ דקה 16 - שער לקבוצת אליצור לוד של שלו אברהם מבישול של עומרי כהן בסיום לאחר 30 דקות +- נאלצנו לסיים את המשחק לאחר סיום משחק הגמר. היה רושם שהקבוצות יכלו לשחק עד הזריחה...
שמחמיצים רבות, בסוף סופגים
משחק אמוציונלי בין 2 קבוצות מצוינות. מצד אחד הכישרון של דביבונים ומצד שני הניסיון והנחישות של מהנדסים. בבתים 2 הקבוצות נפגשו וזה הסתיים בניצחון מוחץ 0:3 לדביבונים. הפעם הסיפור היה שונה לגמרי. מי שקבעה את הקצב במשחק הייתה מהנדסים, היא גם הצליחה להגיע למספר רב של מצבים שעודף פרגון מנע כיבוש. בצד של דביבונים הירידה ביכולת כנראה נבעה מהשקעה רבה במשחקים הקודמים, כי פה הם היו ממש שונים, לחוצים ופחות יעילים. לראשונה עמדה מולה קבוצה שלא התפרקה. רגע לפני שהייתי בטוח שפנינו שוב לפנדלים, הגיע השער היחידי במשחק. דקה 20 - שער לקבוצת Dvivonim FC של יאן בנבניסטי מבישול של עילי גולדשטיין . הגבהה מצד ימין לפינה השמאלית הרחוקה, ההגנה חולמת ויאן נוגח לצד הרחוק. עברה עוד התקפה אחרונה שמהנדסים לא מצאו את השער . הדביבונים יצאו לחגוג. המחמאות לדביבונים על הישג נאה. רצוי לזכור שבכל שלב במשחק צריך לדעת איך לפנות לאחר. אנו במהלך המשחק עצרנו אותו כי אוירת המשחק נאבדה מעט.לתשומת ליבכם.
סיכום הטורניר
יופי של טורניר עם אחלה קבוצות ואנשים.
פרצופים חדשים יותר מפרצופים ישנים, זה תמיד מבורך.
בית אחד היה מותח, כולם ניצחו והפסידו ורק מי שכבשה יותר הכריע את זהות העולות לחצי הגמר. בבית השני היה יותר מובהק וברור יותר.
בחצאי הגמר היו פנדלים והגמר הוכרע רק בשער שניה לפני התקפה אחרונה.
ללא ספק טורניר מצוין בלוד.
קבוצת רפאים של נווה התנהגה למופת, הייתה חביבה. במגרש מבחינת תוצאות היה לה קשה,
אך זה ניסיון עם חיזוק בעמדה או שתיים והכל יכול להשתנות כבר מהפעם הבאה. מקסימים.
אליצור לוד סבלו מיחס שערים זהה, אך כבשו פחות ולכן לא עלו לחצי הגמר.
מבחינת מאזן הם ניצחו בדיוק כמו שניצחה הקבוצה שהגיעה לגמר. אנשים טובים שללא ספק נשמח לראותכם שוב.
פוקס יונייטד, הורודים שבינינו, הצליחו השבוע לעלות לחצי הגמר, התקדמות מהפעם הקודמת. הותיקים בחבורה.
תחמנזלו סיימו כראש בית ורק בפנדלים הקבוצה נעצרת . גם הם משתפרים ביכולת משבוע שעבר. אנשים חביבים ביותר.
מהנדסים של איגור ראו את עדן נפצע הערב וראשית נאחל לעדן חזרה מהירה לשגרה.
בפן הקבוצתי הקבוצה הצליחה להתחבר ליחידה אחת שללא ההחמצות בגמר, גם היו מסיימים ראשונים.
איגור, אתם הפתעת הערב.
קבוצת הדביבונים, היא קבוצה של נערים , קבוצה כישרונית, עם קהל שללא ספק יכולת לא חסר לה.
חשוב לזכור שמעל הכל , אנו באים לכבד את האחר ומילים , גם מהקהל, אין להם מושג ועוד, פחות רצויים אצלנו.
כמה כיף היה לראות את יאן בראש החבורה והכי חשוב , מור בסיס, שגם הכל מתועד...
המשך שבוע מקסים,חברים.
תודה על ערב חלומי.
נתראה בשמחות.

דירוג סופי
1. Dvivonim FC קבוצה תרתי משמע
2. מ.ס. מהנדסים התגלתה לנו קבוצה קבוצה
3. תחמנזלו נעצרו רק בפנדלים
4. פוקס יונייטד חצי גמר מכובד
5. אליצור לוד רשמו 2 ניצחונות הערב
6. רפאים ברוכים השבים

מבקיעים

מבשלים